آکادمی گذر موسیقی

آکادمی تخصصی پیانو و آهنگسازی میباشد که بر اساس سیستم رویال کنسرواتوار کانادا برنامه ریزی های آموزشی خود را پیش میبرد ، این آموزشگاه در منطقه ی زعفرانیه و محمودیه ی تهران واقع است و جزو برترین آموزشگاه موسیقی منطقه یک میباشد. این مجموعه با برگزاری نشست های تخصصی موسیقی و مستر کلاسهای به روز موسیقی سعی در ارائه ی مطالب آموزشی باکیفیت دارد و با در نظر داشتن استاندارد های جهانی در تمامی برنامه ریزی های مربوط  به آموزش ، ارزیابی و اجرا و همچنین انتخاب کتابها و متدهای آموزشی روز دنیا، به ایجاد فرصت یادگیری برای تمام سنین، با قابلیت ها و علایق مخصوص خودشان پرداخته است. در واقع این مجموعه به نیازهای مخاطبین اندیشیده ، در سیستم آموزشی خود آنها را تحلیل کرده و پاسخ داده است . گذر موسیقی با تاکید بر تعلیم موسیقی در سنین پایین ، پرورش قدرت درک و تحلیل موسیقی در سنین بالاتر، آشنایی معلمین با روشهای موثر آموزشی جدید و مسئولیت پذیری در قبال افراد ، سعی بر بالا بردن کیفیت آموزشی دارد. . اعتقاد این سیستم آموزشی بر این است که تمامی کودکان قابلیت یادگیری موسیقی را همچون یادگیری زبان مادری دارند که البته با ایجاد محیط آموزشی مناسب و در نظر گرفتن ویژگی های شخصی هر هنر جو این راه برای آنها هموار تر میگردد.تمام تلاش این مجموعه بر این است که با ایجاد روابط عمیق انسانی، در هنرجویان انگیزه قوی ایجاد کرده و ضمن آموزش الفبای موسیقی، به آنها بیاموزد که چگونه انسانهایی با حساسیت بالاتر و قلبی گشاده تر باشند .در آخر باید گفت ، گذر موسیقی محیطی است غنی از آموزش ،تشویق و تعهد  که هیچگاه فراموش نمیکند ما در جامعه ای زندگی  می کنیم سرشار از کودکان و نوجوانانی که استعدادشان کشف نشده است ، بنابراین با “افزایش قابلیت های فردی به  پرورش افرادی سالم ، پویا و خلاق می پردازد.

گذرموسیقی از مهرماه ۸۹ تا مهر ماه ٩٩ با حمایت های معنوی و مادی نگین زمردی مدیریت شده و یک دهه درخدمت تمامی همراهان خود و میزبان بسیاری از اساتید به نام موسیقی ایران و خارج از کشور بوده است
افراد در تمامی سنین و سطوح میتوانند یادگیری موسیقی را در آکادمی گذر آغاز کنند. هنرجویان بسته به سن و سابقه ی اموزشی دریکی از سه سطح (پایه /میانه/ پیشرفته) قرار میگیرند که میتوانند آموزشی در خور نیاز خود دریافت نمایند از دیگربرنامه های گذر میتوان به موارد زیر اشاره کرد :کارگاه های موسیقی/رسیتال های پیانو/مستر کلاس ها/کلاس های سلفژ و آهنگسازی/یک فنجان موسیقی و…

برنامه سالیانه گذر موسیقی 

گذر موسیقی یکی از آکادمی های موسیقی است که برای آموزش هنرجویانش برنامه ریزی های کوتاه مدت و بلند مدت دارد
آموزش ساز پیانو در دوازده سطح طراحی شده است ترم های  آن به صورت دوماهه می باشد که در هر ترم برنامه های گروهی برای گروه سنی کودک ، نوجوان و بزرگسال براساس علایق و توانمندی این گروهای سنی طراحی شده است .  این آموزشگاه ، کلاس های خصوصی و برنامه های گروهی خود را برای یکسال برنامه ریزی کرده و متعهدانه آنها را در زمان های مشخص شده برگزار می کند .

فضای آموزشی گذر موسیقی

طوری طراحی شده که کلاسهایی برای آموزش حضوری  و فضا های برای اجرای رسیتال و کارگاه های گروهی موسیقی مهیا می باشد.تمام کلاسها به پیانو و سیستم صوتی مجهز بوده و کتابخانه و سی دی خانه ای در اختیار هنرجویان میباشد.برای دسترسی آسان هنرجویان به موسیقی های ارزشمند جهانی و آثار آهنگسازان برجسته دوره های مختلف موسیقی کلاسیک بخصوص آثار تک نوازی پیانو و یا ویلون، مجموعه ای به نام “سی دی خانه ” گرد آوری کرده ایم. هنرجویان می توانند سی دی  مورد علاقه شان را سفارش دهند و پس از چندی آن را دریافت نمایند.

کتاب های آموزش گذر موسیقی

آموزش آنلاین گذر موسیقی

آکادمی گذرموسیقی سامانه آموزش ویدئویی موسیقی را برای علاقه مندان و هنرجویانی که امکان حضور فیزیکی در آموزشگاه را ندارند فراهم آورده است .از این طریق هنرجویان می توانند از آموزش آنلاین بهره مند گردند و با برقراری ارتباط تصویری در کلاس موسیقی شرکت نمایند و کلاسی کاملا مشابه با کلاس موسیقی حضوری را تجربه کنند . تمام تلاش ما بر این است تا کلاسهایی جذاب و کاربردی برای آموزش موسیقی برای شما فراهم کنیم.

ارزیابی هنرجویان گذر موسیقی

هم به صورت ترمیک و هم در پایان هر سطح از تمام موارد تکنیکی ، تئوری و اجرا همراه با ارائه ی کارنامه به هنرجویان گذر صورت می گیرد . از زمان شیوع ویروس کرونا حمایت از معلمان و توجه به توانائی هنرجویان برای برگزاری کلاسهای خود طبق برنامه ریزی های قبلی، جزو اهداف گذر موسیقی قرار گرفته است . ما با در دسترس قرار دادن منابع آنلاین معلم و ارائه تست و ارزیابی آنلاین این اهداف را برطرف کرده ایم . جلسات محازی بین معلم و مدریت و اولیا از یک راه حل مناسب برای این مسئله بسیارمهم است .

گذر موسیقی

یکی از بهترین آموزشگاه های موسیقی منطقه ی یک و شمال تهران | آکادمی گذر موسیقی

بهترین آموزشگاه موسیقی منطقه یک تهران ، آکادمی تخصصی سازهای کلاسیک و آهنگسازی و موسیقی کودک که بر اساس سیستم رویال کنسرواتوار کانادا برنامه ریزی های آموزشی خود را پیش میبرد ، این آموزشگاه در منطقه ی زعفرانیه و محمودیه ی تهران واقع است و جزو برترین و بهترين آموزشگاه موسیقی منطقه یک است.
دراین دوران قرنطینه و شرایط سخت کرونا تمامی سعی و تلاش گذر موسیقی بر این بوده است که به صورت متعهد بر تمامی برنامه ریزی و تعهدات خود پایبند باشد.

Online Piano Classes

Gozar Music academy, taking into account global standards in all programs related to education, evaluation and performance, as well as the selection of books and teaching methods of the day, has created learning opportunities for all ages, with their own capabilities and interests. In fact, this collection has thought about the needs of the audience, analyzed and responded to them in its educational system. The transition of music with emphasis on teaching music at an early age, cultivating the power of understanding and analysis of music at an older age, familiarity of teachers with new effective teaching methods and accountability to individuals, tries to improve the quality of education. . The belief of this educational system is that all children have the ability to learn music like learning their mother tongue.

کنید