نگین زمردی 

ورود ساز پیانو به خانه او و یادگیری نت های موسیقی تقریباً همزمان با یادگیری الفبای فارسی بود . در زمان کودکی و نوجوانی از محضر اساتیدی چون ، انوشیروان روحانی ، فریماه قوام صدری و خانم ووسکی اوهانیسیان بهره جست و موسیقی کلاسیک را به طور جدی تر نزد اساتیدی چون تنگیز شاولو و علی افشار دنبال کردپس از اتمام تحصیلاتش در رشته مهندسی از دانشگاه ا میر کبیر ،او به دلیل عشقی که به موسیقی داشت ،به سراغ بحث های جدی تری در زمینه آهنگسازی رفت و نهایتا وارد دانشگاه هنر شد و کارشناسی ارشد خود را با رتبه برتر اخذ نمود. او همچنین دوره های تخصصی تئوری و هارمونی را در کنسرواتوار تورنتو کانادا گذراند .
او هم اکنون مشغول تدریس مباحث مختلف موسیقی ، پیانو و آهنگسازی بوده و مدیریت آکادمی گذر موسیقی را عهده دار است .

پرنیان رضایی

تحصیلات: لیسانس نوازندگی پیانو از دانشگاه تهران
🖌بهره گیری از محضر  رامتین اسکروچی و پیام گرایلی در شیوه های تدریس و پداگوژی
تحصیلات تخصصی پیانو” نزد خانم آرپینه ایسراییلیان ،بهره گیری از کلاس های آنسامبل خانم دکتر آذین موحد و اجرای صحنه ای خانم دکتر ستاره بهشتی و یاسمن کیمیاوى
بهره گیری از محضر اساتیدی چون امین هنرمند محمدرضا تفضلی، خسرو مولانا و شاهین فرهت
مدرس واحد پیانو الزامی در هنرستان موسیقی دختران تهران (۹۷ تا کنون)
آموزشگاه موسیقی نوای شهرآشوب(۹۷ تا کنون)، فرهنگ و هنر (۹۳ تا ۹۷)، باریتون(۹۵ تا ۹۷)،  آوای حنانه (۹۷)
رسیتال پیانو در تالار آوینی دانشگاه تهران (بهمن ۹۶)
اجرا در جشنواره همنوازی دانشگاه تهران به همراه آنسامبل پاوان(اردیبهشت ۹۷)
اجرا جشنواره شوبرت شیراز به همراه آنسامبل پاوان(اردیبهشت ۹۸)
شرکت در مستر کلاس پیانو و مستر کلاس آنسامبل آیدین منعم ( آبان ۹۷ و اسفند ۹۷)
🖌فعالیت به عنوان آکومپانیست در هنرستان موسیقی دختران تهران، آموزشگاه موسیقی نماد، آموزشگاه موسیقی پارت، پنجمین دوره جشنواره بین المللی فلوت تهران، جشنواره موسیقی جوان، جشنواره موسیقی البرز و . . .. . .

هاله خوانساری

لیسانس آهنگسازی دانشگاه هنر
دانشجوی کارشناسی ارشد آهنگسازی دانشگاه هنر تهران
مربی موسیقی کودک و برگزار کننده ی کارگاه های بازی های موسیقایی مادر و کودک و کارگاه های آهنگسازی خلاق کودکان .
دارای مدرک مربیگری موسیقی کودک از آموزشگاه موسیقی پارت
دارای مدرک مربیگری کارگاه های مادر و کودک از موسسه ی مامیران
دانش آموخته در کارگاه های مختلفی مانند کارگاه بازی های ریتمیک و آوازی و یاخت ساز پدرو اسبی سانچز، دوره های مختلف موسسه ی آدمک، کارگاه بازی های حرکتی ، دوره های طراحی بازی حامد صید محمدی و …

گذر موسيقي معلمینی  با تحصیلات آکادمیک و دانشگاهی برگزیده است  که زیر نظر مدیریت آکادمی ، نگین زمردی، روشهاى نوين تدريس ساز پیانو را آموخته اند.
متد آموزشی گذر موسیقی ، متد کنسرواتوآر تورنتو (RCM) و کتاب های آموزشی James bastein میباشد که معلمین گذر موسیقی به طور تخصصی در زمینه آموزش این روش ، علم کسب کرده و دوره دیده اند و میتوان گفت گذر موسقي جزو معدود آکادمی میباشد که به طور تخصصی در این زمینه فعالیت دارد .

.
اسامی دیگر ‎مدرسین پیانو در گذر موسیقی :

‎صدف اصفهانی ، مدرس پیانو ، کارشناسی نوازندگی پیانو او از خردسالی پیانو را نزد استادانی همچون مریم ملکین ، نگین نعمتی آرپینه اسرائیلیان و رضا طاهری و تئوری و آهنگسازی موسیقی را نزد وارتان ساهاکیان آموخته است .

‎ریحانه لطفی ، مدرس پیانو ، کارشناسی نوازندگی پیانو‎او نیز از ۹ سالگی نزد استادانی همچون رزیتا شاکر ، المیرا ارمی ، الیکا خواجه امیری ، کلارابوکوچاوا ، مارتینا کوسسکا و رضا طاهری دوره دیده و شاگردی کرده است .

‎سهند ملکی ، کارشناسی نوازندگی پیانو  او نزد استادانی همچون وارطان ساهاکیان ، شریف لطفی ، شهاب شرفی ، آرمان نوروزی، مهدی حسینی و… علم آموخته است .

‎امیر باورساد ، کارشناسی نوازندگی پیانو او نزد استادانی چون ، تامارادولیزه، دکتر لواسانی، گاگیک بابایان، هامیک الکساندریان دوره دیده و دو دوره در جشنواره موسیقی اصفهان مقام اول را کسب کرده است .

کلاس ها پیانو سطح پایه : از آنجایی که جلسات اولیه آموزش ساز ، بسیار در آینده هنری فرد سرنوشت ساز می باشد، گذر موسیقی در انتخاب متد، کتاب و معلم مربوطه بسیار حساس بوده و توجه خاصی به این مقطع دارد. کتابهای مربوط به این دوره، کتابهای “ماجرا جویی در پیانو ” می باشد. کتابهایی تمام رنگی با شخصیت های داستانی ، که سرشار از شعر و سرگرمی ، بازی های ریتمیک و فعالیت های متنوع برای یادگیری نت ها و افزایش مهارت انگشتان برای نواختن کلاویه های پیانو می باشد . کلاسهای پیانو پایه در سه سطح طراحی شده و شاگردان در پایان هر سطح مورد ارزیابی قرار گرفته و به مرحله بالاتر می روند.
کلاس های پیانو سطوح متوسط: در این سیستم هنرجویان پس از ارزیابی، در یکی از 4 سطح آموزشی قرار می گیرند. در پایان هر دوره با پشت سر گذاشتن امتحانات به دوره بالاتر می روند و گزارش امتحانات و گواهی به آنها ارائه می شود. متدی که در این سطوح تدریس می شود  “جیم باستین” می باشد .این سیستم آموزش پیانو برای هنرجویان سطح مبتدی تا متوسط به دقت سطح بندی شده است . عکسهای متنوع  و گرافیک خلاق کتاب به جذابیت ابن مجموعه اضافه میکند .در ابتدای هر ترم هنرجو یک بسته آموزشیدریافت میکند که شامل موارد زیر میباشد:

1- کتاب تکنیک: این کتابها برای تقویت ،گرم کردن و انعطاف پذیری انگشتان و همچنین افزایش سرعت نوازندگی،هماهنگی دستها و اجرای روان طراحی شده اند.
2- کتاب اجرا : این کتابها برای بالا بردن حافظه و اعتماد به نفس هنر جو و مهارت اجرایی،طراحی شده اند.
3- کتاب تئوری: در این کتاب ها تمریناتی در راستای درسهای تئوری، طراحی شده اند تا هنگام حل آنها مفاهیم تئوری موسیقی ( از جمله فواصل و آکوردها ) بهتر درک شوند.
4-کتاب پیانو : این کتاب به عنوان زیرساخت ، شامل درسهای متنوعی است که هنرجو میتواند تجربیات مختلفی از آموزه های تازه خود را در غالب قطعات ساده شده کلاسیک ، موسیقی محلی ،موسیقی جاز و بلوز ، کسب کند.
5- دفتر برنامه ریزی : در این دفتر، برنامه هفتگی شاگردان به صورت جدولهایی طراحی شده اندو به آنها کمک میکند که علاوه بر تکالیف خود ، طبق مراحل مشخصی تمرین کرده و مدت زمان تمرین هفتگی خود را گزارش دهند.
6- سی دی شنیداری : متناسب با هر سطح، یک سی دی شامل قطعات انتخابی از موسیقی کلاسیک در این بسته آموزشی وجود دارد تا به این صورت شاگردان تشویق به شنیدن این موسیقی با ارزش گردند و ساختار های شنوایی شان برای نواختن قطعات شکل بهتری بگیرد.

کلاس های پیانو سطح پیشرفته : متدی که برای تدریس این هنرجویان استفاده میشود بر اساس سیستم آموزشی رویال  کنسرواتوار کانادا می باشد و در 10 سطح مختلف تعریف می گردد. کتاب های این بخش شامل کتاب رپرتوار ، کتاب اتود ، کتاب تمرین گام و آرپژ و کتاب های مخصوص دشیفراژ می باشد.

رویال کنسرواتوار موسیقی ،یکی از بزرگترین مدارس آموزش موسیقی در امریکای شمالی محسوب می شود . این مرکز آموزش بین المللی در سال 1886در شهر تورنتو کانادا تاسیس شده و سالیانه هزاران هنرجو را تحت تعلیم خود قرار می دهد . کیفیت اجرایی بالا، دستورالعملهای آکادمی دقیق ، استعداد یابی جوانان ، ارزیابی و سطح بندی های مشخص برای تمام سازها ، از جمله عواملی است که این آکادمی موسیقی، طرفداران زیادی پیدا کرده است . رویال کنسرواتوار موسیقی که بر گزار کننده انواع کلاسهای موسیقی (کلاسیک ، پاپ ،جاز ،موسیقی ملل و …) میباشد، ادعا دارد که برای معلمین و شاگردان کتب و ابزار آموزشی خلاق و با کیفیتی را به شکل منحصر به فردی ارائه می دهد .