کلاس مربیگری و ساخت بازی های خلاقانه برای مربیان | گذر موسیقی

همه ی مصالح موسیقیایی، می توانند ابزار ساخت بازی های خلاقانه قرار گیرند. در این دوره، به همراه یکدیگر تمرین می کنیم که چگونه ایده های ساده و اولیه را از زوایای مختلف ببینیم و از یک ایده ، چندین بازی متفاوت خلاقانه بیافرینیم. صرفا استفاده کننده از ایده ها و بازی های طراحی شده توسط دیگران نباشیم و به عنوان مربی، بُعد موسیقیایی خلاق خود را تقویت کنیم و همزمان از کشف و آفرینش خود و دیگران لذت ببریم.

درباره ی هاله خوانساری:

مربی موسیقی کودک و برگزار کننده ی کارگاه های بازی های موسیقایی مادر و کودک و کارگاه های آهنگسازی خلاق کودکان

دارای مدرک مربیگری موسیقی کودک از آموزشگاه موسیقی پارس،موسسه ی مامیران

دانش آموخته در کارگاه های مختلفی مانند کارگاه بازی های ریتمیک و آوازی و ساخت ساز پدرو اسبی سانچز، موسسه ی آدمک

کارگاه بازی های حرکتی و آوازی زریاب ، دوره های طراحی بازی حامد صید محمدی ، کارگاه های شول ورک در خانه موسسه ی آدمک ( بازی های آنلاین )

مستر کلاس آنلاین پروفسور داگ گودکین و پروفسور کیت تری و کارگاه های متعدد دیگر…

برگزاری دوره های مختلف بازی های موسیقایی و آموزش پیانو همراه با بازی های هدفمند به کودکان در آموزشگاه هایی مانند گذر موسیقی ، سفیر هنر پارسیان ، حافظ و خانه ی کودک مامیران ( حضوری و آنلاین )

کلاس های مربیگری پیانو | بررسی تکنیک های نوازندگی، اجرا و بیان فیزیکی نوازنده

هر نوازنده ای که سازی را خوب بنوازد نمی تواند عموما مدرس موسیقی خوبی هم باشد ( اشتباهی که متاسفانه به دلیل نداشتن آگاهی کافی در زمینه ی آموزش در بسیاری از زمینه ها در کشور گرفتار آن هستیم )
پداگوگ موسیقی فردی است که می تواند نقاط صعف و قوت هنر جو را بشناسد و بر اساس توانایی ها و فردیت او وی را پیش برد …
یک پداگوگ ( شخصی که می تواند موسیقی را با شناخت روان هنرجو منتقل کند ) فردی است که می تواند اتودها و قطعات تمرینی هنرجو را بر اساس خصوصیات شخصیتی و توانایی های فیزیکی او به وی منتقل کند…
در واقع بتواند دائما هنرجو را بکاود و تله ها ، بن بست ها و خطاهای شناختی ذهنی و فیزیکی هنرجو را بیابد و با خلاقیت ذهنی و تحلیل موثر هنرجو را به سمت هدف آموزشی که در پیش است هدایت کند …

درباره ی مینا اریسیان

مینا آریسیان پیانیست ، آهنگساز و مربی است. ، و به عنوان معلم موسیقی برای کودکان ، بزرگسالان و کودکان با نیازهای ویژه کار کرده است.

وی به عنوان آهنگساز و پیانیست ، در سازهای سولو و همنوازی به ویژه کنسرت برای کودکان و زبان آموزان جدید به اجرای برنامه پرداخته است. موسیقی خودش در برلین ، مسکو ، ایروان و تهران اجرا شده است. او آهنگساز مهمان جشنواره موسیقی معاصر تهران (TCMF ، 2017 و 2018) بوده است.

او به همراه هشیار خیام ، یک موسسه نشر موسیقی مستقل “تهران رکوردز” را با دوازده تولید در قالب آلبوم های موسیقی ، از جمله کارهای کودک و نوجوان ، تاسیس کرده است.

مینا برای تقریباً دو دهه به تدریس موسیقی ، مربیگری ، آموزش و برگزاری کنسرت ها و برنامه های کودکان پرداخت. وی دارای مدرک کارشناسی ارشد و گواهی تحصیلات تکمیلی در رشته آهنگسازی از دانشگاه هنر تهران و هنرستان دولتی کومیتاس در ایروان است. او در حال حاضر دانشجوی فوق لیسانس تحصیلات تکمیلی در آموزش پیانو ، دانشگاه اتاوا است.

– تحصیلات تکمیلی در آموزش پیانو ، دانشگاه اتاوا (2020 ، در حال انجام)

– گواهینامه عالی برای خلاقیت و اجرا ، هنرستان دولتی کومیتاس ایروان (2013).

– کارشناسی ارشد هنر (MA) در ترکیب ، دانشگاه هنر تهران (2010)

– لیسانس (BA) در مهندسی نساجی (2003)

– “God of Rakhsh” (Tales of Persian Kings) ، Tehran Records، 2018. (نامزد بهترین آلبوم سال ، MUSICEMA

جشنواره)

– “Terra” (شعر و موسیقی) با هوشیار خیام ، تهران رکوردها ، 2018.

– “موسیقی برای تار و پیانو” تهران Records 2017 (بهترین آلبوم فروشنده ، بهترین آلبوم سال MUSICEMA)

– “Raaz” (چندرسانه ای) براساس موسیقی بومی فارسی.