برگزاری کارگاه آواز کلاسیک با مهتاب کشاورز

کارگاه آواز کلاسیک  با حضور مهتاب کشاورز در آکادمی موسیقی گذر

در باره مهتاب کشاورز

مهتاب کشاورز خواننده متسو سوپرانو، متولد ساری، فعالیت موسیقایی خود را از سن 15 سالگی با یادگیری ساز ویلن آغاز کرد.
وی پس از اتمام دوره دبیرستان تحصیلات آکادمیک خود را در دانشکده هنر های زیبا دانشگاه تهران آغاز نموده و پس از پایان دوره تحصیل در رشته نوازندگی ویلن تحصیلات خود را در زمینه آواز کلاسیک و اپرا در دانشگاه موسیقی و هنر های نمایشی شهر کراتس در اتریش تحت نظر پروفسورUlf Bastlein آغاز کرد و در مدت تحصیل خود از حضور اساتیدی چون Christian Powe, Annette Wolf,Barbara Beyer بهره برده. وی همچنین در این مدت افتخار هنر آموزی از ستارگان بی نظیری چون Fiorenza Cossotto و Brigitte Fassbaenderرا کسب کرد.
در سال 1390 در اپرای”ll Matrimonio Segreto” در نقش “Fidalma” ظاهر شد و در سال 1391 در اپرای “L ‘Enfunt et Les sontileges”نقش شخصیت اصلی “L ‘Enfant”را ایفا کرد.
در سال های 1390 و 1391 مهتاب کشاورز ایفای نقش “zitta” در اپرای “Gianni Schicchi”را در سالن های رودکی و وحدت در تهران را به عهده داشت.
در سال 1394 در اپرت”Die Fledermaus” با اجرای نقش”Prinz Orlofsky” وهمچنین در اپرای”Daphnis und Chloe” با اجرای نقش اصلی “Daphnis”در کراتس بر روی صحنه بود.
مهتاب کشاورز در سال 1393 از فینالیست های مسابقه آواز”Ljuba Welitsch” در شهر وین بوده و در سال 1392 و 1393 جایزه های “S.t Marienkiretche”و”Thomas-Wiese-Preis” در مسابقه”Husum Liedkunst-Wettbewerb im Schloss vor” را از آن خود کرد.
وی هم اکنون به استخدام دائم در خانه اپرای برلین  “Deutsche Oper” در آمده و مشغول به کار است.51a2f977-92be-4192-9b88-d1f61a743e9b